Ruime villa met uitzicht op zee op loopafstand van voorzieningen.
Villa te koop op uitstekende locatie op Cumbre del Sol, Benitachell met uitzicht op zee, op loopafstand van voorzieningen en op korte rijafstand van de plaatselijke stranden. Cumbre del Sol maakt deel uit van het Spaanse dorp Benitachell, en deze accommodatie ligt zeer dicht bij alle voorzieningen op Cumbre del Sol, zoals de bar en het restaurant, de supermarkt, de apotheek en de paddlebanen liggen op minder dan een km afstand.
ACCOMMODATIE: Lounge, eetkamer, keuken, serre, slaapkamer met tweepersoonsbed, familiedouchekamer, binnenkamer die momenteel wordt gebruikt als extra slaapkamer. INTERNE TRAP tot twee dubbele slaapkamers met en-suite badkamers.
BUITEN: Zomerkeuken, BBQ, Pergola, 4 x 10 zwembad, Carport, Wasserij, Speelkamer, Terras, Volgroeide tuinen
ALLE DETAILS
De villa is toegankelijk via de afgesloten carport of de voetgangerspoort via de entreeporch. De voordeur komt uit in een hal met links de woonkamer. De lounge heeft een open haard voorzien van een elektrisch vuur en aan de rechterkant is de open keuken. De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat, afzuigkap, oven, koel-/vriescombinatie met veel opbergruimte in de crème fineer wand en onderkasten. Links van de keuken bevindt zich de ruime eethoek met plafondventilator en uitzicht op het zwembad en de tuinen. Aan de achterkant van de eetkamer is een zithoek met uitzicht op de zee en opent via grote dubbele glazen schuifdeuren naar het terras. Het terras is voorzien van een grote luifel en heeft een prachtig uitzicht op de zee. Vanuit de zithoek is het zwembad via een aantal treden te bereiken. Rechts van het zwembad is een volledig ingerichte buitenkeuken en een pergola die een prachtige privéruimte creëert om buiten te eten en te zonnebaden. Onder het terras is een grote speelkamer of een persoonlijke fitnessruimte, voorzien van grote glazen schuifdeuren aan de voor- en achterkant die extra ruimte bieden voor een verscheidenheid aan toepassingen. Aan de achterkant en rechts van de speelkamer is een grote wasruimte met was- en droogmachines, evenals een wc en een wastafel.
Vanuit de vestibule bij de voordeur aan de rechterkant is een binnengang die leidt naar een familiekamer met dubbele glazen deuren die naar de eetkamer leiden en die momenteel wordt gebruikt als een extra slaapkamer. De familiekamer heeft een plafondventilator, ingebouwde opbergkasten en een doucheruimte; voorzien van een douchehoek, wc en wastafel. Aan de rechterkant van de gang is een familiedouchekamer met wc, wastafel, hoekdoucheruimte en opbergkast. Aan het einde van de gang is een tweepersoonsslaapkamer met plafondventilator, inbouwkasten en een kleine zithoek met openslaande deuren naar de tuin.
De lichte en lichte trap rechtsvoor van de hal van de voordeur leidt naar de hoofdslaapkamer aan de linkerkant, een grote ruime kamer met veel licht, prachtig uitzicht op zee, zithoek, dubbele glazen schuifdeuren naar een klein terras en een badkamer die aan de slaapkamer vast zit. De badkamer is voorzien van een ligbad met douche erboven, een dubbele wastafel met toilet en een badmeubel.
Aan het einde van de gang is de tweede grote tweepersoons slaapkamer met zithoek en en-suite. De en-suite badkamer met douche heeft een inloopdouche, wc en wastafel met badmeubel. Beide slaapkamers hebben plafondventilatoren en inbouwkasten.
Deze eigenschap zou een mooie afsluiting zijn en een gezinsvakantiehuis verlaten, heeft uitstekende verhuurmogelijkheden en is ruim genoeg voor permanente bewoning.
Als je het leuk vindt wat je ziet, neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.